CZERWONE SOMBRERO - COŚ WIĘCEJ

KUCHNIA MEKSYKAŃSKA JEST DOBRA NA KAŻDĄ OKAZJĘ!
W CZERWONYM SOMBRERO GOŚCIMY M.IN. IMPREZY BIZNESOWE, TAKIE JAK:

Bankiety

Zorganizuj elegancki bankiet z przepysznym bufetem, doskonałą obsługą kelnerską i niepowtarzalną atmosferą.

Szkolenia

Zaskocz swoich gości i zdobądź ich uwagę niecodzienną scenerią szkolenia i przepysznymi przekąskami.

Kolacje firmowe

Każdy sukces Twojej firmy jest wart celebrowania w wyjątkowym miejscu. W Czerwonym Sombrero sukcesy smakują najlepiej.

Prezentacje

Nawet najlepszym pomysłom pomaga nietuzinkowe podejście. Dlatego warto skorzystać z naszej propozycji goszczenia prezentacji w Czerwonym Sombrero. Zapewniamy profesjonalny projektor, ekran projekcyjny, duży monitor LCD i oczywiście pyszne dania od naszych kuchennych mistrzów.

W CZERWONYM SOMBRERO ORGANIZUJEMY TEŻ:

Wesela

Ten wyjątkowy dzień zasługuje na wyjątkową oprawę. Stary Rynek w Poznaniu to świetna lokalizacja, a restauracja Czerwone Sombrero doskonale się nadaje, aby gościć uroczystość weselną, która zapadnie w pamięci Młodej Pary i nie tylko.

Jubileusze

Stylowa restauracja meksykańska w sercu zabytkowego Poznania to doskonałe miejsce na celebrowanie ważnej dla Ciebie i Twoich bliskich rocznicy.

Chrzciny

Pierwszy sakrament Twojego dziecka jest jednym z najważniejszych. To także uroczystość wymagająca elegancji i odpowiedniej oprawy, które znajdziesz w restauracji Czerwone Sombrero.

Komunie

Pyszne jedzenie, sprawna obsługa i przestrzeń dla pełnych energii dzieci, to przepis na udane przyjęcie komunijne, które z przyjemnością dla Ciebie zorganizujemy!

CATERING

Planujesz dużą imprezę? Przygotujemy na nią catering dla nawet 3 tys. osób w dowolnym miejscu w Polsce! W ramach oferty specjalnej zadbamy też o uatrakcyjnienie wydarzenia występem krajowej lub zagranicznej gwiazdy estrady. Proponujemy bogate menu, w którego skład wchodzą: zimne przekąski, sałatki, dania ciepłe, zupy, dania jarskie, słodkości i napoje. Zapewniamy także ciśnieniowy ekspres do kawy obsługiwany przez dyplomowanego baristę.

VOUCHER

Vocher do restauracji to jeden z najbardziej eleganckich prezentów. Wypełnij poniższe pola i spraw radość swoim bliskim.